Надання додаткового кисню

Ви можете використовувати власні кисневі апарати (балони, портативні концентратори кисню, вентилятори, респіратори та інші апарати з киснем або повітрям) у медичних цілях у відповідності до рекомендацій, визначених в медичній довідці, тільки за умови попереднього узгодження з авіакомпонієй.

Запит на перевезення власного кисневого апарату на борту повітряного судна слід зробити не пізніше ніж за 48 годин до вильоту рейсу за розкладом.

Під час бронювання необхідно надати:

 • Заяву від лікаря щодо необхідності використання пасажиром кисню у медичних цілях під час польоту.
 • Інформацію щодо типу, виробника, ваги та розмірів кисневого апарату.
 • Паспорт безпеки або інший еквівалентний документ на кисневий апарат.

  Зробити попереднє замовлення послуги можна у касі авіакомпанії.

  Елементів живлення для портативного кисневого концентратору має бути достатньо на час виконання рейсу, пересадок та неочікуваних затримок. Елементи живлення, що містять літій, можуть бути двох типів, в залежності від вмісту у них літію:

 • Елементи живлення, що містять до 8 г літію: дозволені у необмеженій кількості.
 • Елементи живлення, що містять від 8 г до 25 г літію: дозволено 2 одиниці – кожна в окремій упаковці для попередження короткого замикання.
 • На одного пасажира, вказаного в медичному висновку MEDIF, дозволяється перевезення персональних маленьких балонів у достатній для перельоту кількості – вагою до 5 кг брутто кожен – з газоподібним киснем чи повітрям виключно для медичних потреб у якості зареєстрованого багажу або в ручній поклажі у салоні літака – обов’язково за попередньою домовленістю з авіакомпанією.

  Балони, клапани та регулятори, якщо такі є в наявності, повинні бути захищені від ушкодження для запобігання спонтанному витоку вмісту. Забороняється перевезення авіатранспортом балонів з рідким киснем. За будь-яких обставин забороняється використання кисневого комплекту (балон та маска для подачі кисню) під час зльоту та посадки.

  Під час горизонтального польоту використання кисневого комплекту (балон та маска для подачі кисню) в медичних потребах повинно відбуватися під контролем бортпровідника.  Назад в меню