ТОВ "ЯнЕір" ЛТД (YanAir) зареєстровано 15 червня 2012 року в Житомирі.

У липні 2013 року авіакомпанія отримала сертифікат на здійснення діяльності.

Основна діяльність YanAir - це пасажирські і вантажні авіаперевезення.

Авіакомпанія базується в міжнародному аеропорту Київ (Бориспіль).

Ми постійно збільшуємо і вдосконалюємо свій парк повітряних суден, а також побудували сучасний аеропортовий термінал в Житомирі, де незабаром буде відкрита нова база авіакомпанії.

На сьогоднішній день флот авіакомпанії нараховує три літаки Boeing B737-400 і два літаки Boeing B737-300.

Пріоритетом для YanAir є безпека, стандарти якої відповідають найвищим міжнародним вимогам.

Авіакомпанія створена як традиційний європейський авіаперевізник з точки зору пасажирського обслуговування і гнучкої тарифної політики.

Завдання YanAir - забезпечення високих стандартів сервісу та комфорту наших пасажирів. Крім цього, ми раді запропонувати пасажирам авіакомпанії повний спектр послуг на своїх рейсах, постійно високий рівень обслуговування, і, що не менш важливо, пунктуальність виконання рейсів.

Ми також робимо особливу ставку на нові інформаційні технології як потужний засіб підвищення якості обслуговування клієнтів і економічної ефективності. Розвиваємо інтернет послуги, надаючи пасажирам можливість веб-бронювання і покупки квитків.

Завдяки правильно підібраною стратегії - в складний, з економічної і політичної точки зору період, компанія стабільно утримує свої позиції на авіаційному ринку і дивиться з упевненістю в майбутнє!