VI Тарифи та збори

1. Тарифи, що використовуються, – це встановлені й опубліковані ТОВ «ЯнЕір» ЛТД або від імені ТОВ «ЯнЕір» ЛТД (або якщо не опубліковані, то розраховані згідно з тарифними нормативами ТОВ «ЯнЕір» ЛТД) тарифи на рейс або рейси з місця відправлення до місця призначення, зазначені у квитку, які чинні у день оплати квитка для відповідного класу обслуговування. Кожний тариф передбачає правила його використання, якими встановлюються строк дії квитка, умови використання тарифу та повернення сум за невикористану частину перевезення тощо. Правила застосування тарифів затверджуються керівником ТОВ «ЯнЕір» ЛТД, розміщуються на інтернет-сайті ТОВ «ЯнЕір» ЛТД www.yanair.com.ua та повинні бути доступними пасажирам для ознайомлення.

2. Тарифи не включають транспортні послуги між терміналами аеропорту і між аеропортами та міськими терміналами.

3. Аеропортові збори (такси) за надання послуг пасажирам під час обслуговування їх в аеропорту встановлюються та затверджуються відповідно до чинного законодавства і повинні бути опубліковані у формі, доступній користувачам.

4. Аеропортові збори (такси), збори (такси) ТОВ «ЯнЕір» ЛТД не входять до тарифу, а разом з тарифом становлять повну вартість перевезення.

5. Аеропортові збори (такси), збори (такси) ТОВ «ЯнЕір» ЛТД, встановлені за користування будь-якими послугами чи обладнанням, можуть включатися до вартості перевезення або сплачуватись окремо з наданням документа, який підтверджує оплату цих послуг.

6. Тарифи, збори (такси) на повітряне перевезення до/із та в межах України публікуються авіаперевізниками та аеропортами в АСБ/ГРС у валюті, яка схвалена уповноваженим органом з питань цивільної авіації та погоджена з Конференцією ІАТА з координації тарифної політики.

7. Розрахунки на території України за послуги з повітряних перевезень здійснюються відповідно до чинного законодавства України. Курс обміну валют встановлюється відповідно до чинного законодавства України. Оплата повної вартості перевезення може бути здійснена за готівковим або безготівковим розрахунком. За безготівковим розрахунком оплата може здійснюватись за допомогою банківської платіжної картки в касах агентів з продажу ТОВ «ЯнЕір» ЛТД або на інтернет-сайті ТОВ «ЯнЕір» ЛТД www.yanair.com.ua. Також оплата може здійснюватись банківським переказом. Для цього необхідно забронювати квиток за допомогою стаціонарного або мобільного зв’язку. Рахунок для оплати буде надісланий по телефаксу або електронною поштою.

8. Розрахунки на території інших країн за послуги з повітряних перевезень та оплата зборів здійснюється відповідно до правил валютного регулювання країни продажу. Детальний опис способів оплати на території інших країн можна отримати у агентів з продажу ТОВ «ЯнЕір» ЛТД на території цих країн.

9. Знижки до застосованих тарифів регулюються спеціальними інструкціями ТОВ «ЯнЕір» ЛТД, розробленими на підставі чинного законодавства України та нормативних документів IATA. Інформацію щодо знижок до застосованих тарифів можна дізнатися у ТОВ «ЯнЕір» ЛТД або у особи, уповноваженої ТОВ «ЯнЕір» ЛТД.