Несупроводжувані діти

За категорією «дитина, що перевозиться без супроводу» мають оформлюватись діти віком від 5 до 14 років при внутрішньому перевезенні та діти віком від 5 до 16 років при міжнародному перевезенні. Діти віком до 5 років без супроводу дорослих пасажирів на рейсах авіакомпанії YANAIR до перевезення не приймаються. Діти, що перевозяться без супроводу, приймаються на всі регулярні безпосадочні рейси авіакомпанії YANAIR за умови, що:

 • їх супроводжують в аеропорт відправлення батьки (опікуни) або уповноважені ними особи, які залишаються з дитиною до вильоту повітряного судна;
 • їх зустрічають в аеропорту призначення батьки (опікуни) або уповноважені ними особи;
 • батьки (опікуни) або уповноважені ними особи сплатили збір за супровід дитини на всіх ділянках маршруту під час придбання квитка. Інформацію щодо суми збору можна дізнатися в авіакомпанії

  YANAIR або у особи, уповноваженої авіакомпанією YANAIR. Несупроводжувані діти не приймаються до перевезень, які здійснюються декількома послідовними перевізниками. На трансферні рейси перевізника несупроводжувані діти приймаються у виняткових випадках. При цьому вони повинні мати підтверджене бронювання на станції трансферу і трансфер не повинен бути пов’язаний з переїздом до іншого аеровокзалу, аеропорту або ночівлею.

  Діти, що подорожують без супроводу, приймаються до перевезення після заповнення батьками (опікунами) або уповноваженими ними особи відповідних належно оформлених документів та оплати послуги, що становить 80 доларів США (або еквівалентом в іншій валюті).

  Зробити попереднє замовлення послуги супроводу можна через представництво авіакомпанії YANAIR, здійснити замовлення через сайт авіакомпанії YANAIR або звернувшись до Контактного центру.

  Для оформлення послуги в аеропорту вильоту перед початком реєстрації необхідно заповнити спеціальну форму, котру Ви зможете заповнити в представництві авіакомпанії YANAIR. Далі працівник авіакомпанії YANAIR проведе Вашу дитина на борт та зробить все можливе для максимально комфортної подорожі.

  Зустрічаючий повинен мати при собі документ, що посвідчує особу.Дані повинні збігатись з даними вказаними у формі.

  Вік дитини визначається на дату початку перевезення від аеропорту відправлення, зазначеного в перевізному документі.

  Як замовити послугу «Дитина без супроводу» через сайт yanair.ua?

  Для створення бронювання і покупки квитка для дитини, яка буде подорожувати без супроводу, будь ласка, виконайте кілька простих кроків:

  1. Необхідно cтворити бронювання на сайті авіакомпанії YANAIR - yanair.ua вибравши категорію Дорослий пасажир (Послуга «Дитина без супроводу» може бути оформлена тільки за умови купівлі квитка за дорослим тарифом).
  2. Після заповнення даних необхідно перейти в розділ «Послуг» і вибрати послугу Несупроводжувана дитина (UM service).
  3. Провести оплату за авіаквитки та послугу згідно виставленої сумі
  4. Заповнити в аеропорту вильоту перед початком реєстрації спеціальну форму, яку Ви зможете заповнити в представництві авіакомпанії YANAIR.

  ____________________________

  Контактні дані

  * Обов'язкові поля  Назад в меню