Музичні інструменти

На регулярних рейсах авіакомпанії YANAIR ви маєте змогу подорожувати з музичними інструментами. Музичні інструменти (разом із контейнером або футляром) можна перевозити на рейсах авіакомпанії YANAIR:

  • як ручну поклажу, якщо музичний інструмент має вагу та габаритні розміри відповідно до розмірів та ваги ручної поклажі. У такому разі музичний інструмент буде розміщений на багажній полиці або під сидінням крісла.
  • на окремому пасажирському кріслі, якщо музичний інструмент не перевищує 80 кг, а розміри музичного інструмента дають змогу розмістити його на окремому пасажирському кріслі. Упаковка музичного інструмента, що перевозиться в салоні повітряного судна, повинна забезпечити належне його кріплення на пасажирському кріслі. Замовлення такого крісла відбувається під час бронювання пасажиром місця на повітряному судні. Оплата такого крісла здійснюється відповідно до встановлених тарифів авіакомпанії YANAIR.
  • як зареєстрований багаж, якщо музичний інструмент упакований у жорстку валізу та відповідає вимогам провезення безкоштовного багажу.

  • Замовити та дізнатись детальну інформація про послугу можливо в Контактному центрі або написавши нам на електронну адресу.    Назад в меню