Немовлята до 2-х років

Дітьми на повітряному транспорті вважаються немовлята до 2 років.

Кожний дорослий пасажир має право на перевезення з собою тільки одного немовляти без надання окремого місця. При цьому одному дорослому пасажиру дозволяється перевозити з собою не більше двох немовлят – одного без надання окремого місця, а другого на окремому місці, з оплатою такого перевезення за тарифом, що встановлений авіакомпанії YANAIR для перевезення дітей віком від 2 до 12 років. Інформацію щодо такого тарифу можна дізнатися у авіакомпанії YANAIR або у особи, уповноваженої авіакомпанією YANAIR. Немовля, для якого було сплачене окреме місце, повинно перевозитися в автомобільному кріслі для перевезення дітей, що сертифіковане для використання його на повітряному транспорті.

Дитина віком до 2 років, яка перевозиться без надання окремого місця, має право перевезти безкоштовно одне місце багажу вагою до 10 кг, розмір якого за сумою трьох вимірів не перевищує 115 см за ваговою концепцією.

Авіакомпанія YANAIR не приймає до перевезення породіль та новонароджених дітей у перші 7 днів після пологів.

Дитяче харчування допускається для перевезення в ручній поклажі на рейсах авіакомпанії YANAIR.

Вік дитини визначається на дату початку перевезення від аеропорту відправлення, зазначеного в перевізному документі.Назад в меню