Підтримка агентів з продажу авіаквитків

Графік роботи:

З понеділка по п'ятницю 09:00 - 18:00
agent@yanair.com.ua


Новини

26.06.19

«Відпочинь у Грузії - підтримай Сакартвело»

Авіакомпанія YanAir Airlines взяла участь в прес-конференції «Відпочинь у Грузії - підтримай Сакартвело», яка відбулася в Посольстві Грузії в Україні. Учасниками конференції були:

 • Надзвичайний і Повноважний Посол Грузії в Україні Гела Думбадзе.
 • Народний депутат України голова підкомітету з питань туризму Комітету ВРУ з питань молодіжної політики, спорту і туризму Анна Романова.

 • YanAir Airlines висловлює свою підтримку і робить все можливе, щоб збільшити пасажиропотік між дружніми країнами Україною і Грузією. Також зі свого боку заявляємо готовність підтримати поїздку прес-турів до Грузії.

  18.06.19

  Важлива інформація!

  Інформуємо наших пасажирів що після перевірки авіакомпанії YanAir, Державіаслужба України відновила дію сертифіката експлуатанта.

  06.06.19

  Важлива інформація!

  Інформуємо наших пасажирів що на час перевірки авіакомпанії YanAir, Державіаслужба України прийняла рішення про припинення сертифіката експлуатанта. Ми очікуємо відновлення дії сертифіката найближчим часом і поспішаємо запевнити про виконання всіх наших рейсів літаками партнерів на період зазначеного припинення дії сертифікату.

  * більше тут!


  ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ!

  "Отримання додаткових можливостей при бронюванні, вибір місця у салоні та вибір додаткових послуг - все це можливо, якщо Ви працюєте у системі бронювання авіакомпанії YANAIR" *

  Детальну інформацію про умови співпраці, угоди можливо знайти в розділі Агентам з продажу

  * лише для агентів