XXIX. Інформування пасажира

1. Положення цього розділу поширюються на всіх перевізників та їх агентів з продажу та/або обслуговування, які здійснюють оформлення квитків на повітряні перевезення на території України.

2. ТОВ «ЯнЕір» ЛТД (його агент з продажу) в офісі з оформлення перевезень зобов’язано розмістити на видному та доступному для споживачів місці таку інформацію:
- своє повне найменування, місцезнаходження;
- копії документів (ліцензії, сертифікати, свідоцтва) щодо здійснення перевезень (продажу перевезень);
- телефон територіального органу в справах захисту прав споживачів;
- книгу зауважень та пропозицій.

3. ТОВ «ЯнЕір» ЛТД (його агент з продажу) під час оформлення квитків обов’язково повинно довести до відома пасажирів таку інформацію:
- ці Правила (агент з продажу повинен довести до відома пасажира правила перевезень пасажирів і багажу того перевізника, чий квиток застосовується, або того, який зазначений першим у квитку) – на паперових носіях у вигляді пам’ятки для пасажира (у разі продажу перевезень «on-line» через мережу Інтернет – в електронному вигляді через сайт, за допомогою якого здійснюється бронювання перевезень);
- Правила МІУ;
- вартість перевезення за відповідним маршрутом – усно в пункті продажу квитків під час бронювання (у разі продажу перевезень «on-line» через мережу Інтернет – в електронному вигляді через сайт, за допомогою якого здійснюється бронювання перевезень, або вказавши необхідну інформацію у маршрут-квитанції);
- вартість, умови й обмеження під час перевезення за спеціальним тарифом – усно під час бронювання (у разі застосування електронного квитка – через сайт, за допомогою якого здійснюється бронювання);
- адміністративні формальності під час подорожі за відповідним маршрутом – усно під час бронювання;
- межі відповідальності ТОВ «ЯнЕір» ЛТД під час перевезення пасажира і багажу – у квитку або маршрут-квитанції;
- права пасажирів у випадку відмови в перевезенні, скасуванні або затримки рейсу;
- заборонені до перевезення речі та товари – у квитку або маршрут-квитанції;
- обмеження щодо перевезень пасажирів з обмеженими фізичними можливостями та необхідність замовлення спеціального обслуговування під час бронювання.

ТОВ «ЯнЕір» ЛТД, здійснюючи рекламні акції, повинно надавати населенню повну інформацію щодо вартості перевезення, яка повинна включати суму тарифу та всіх аеропортових зборів/такс та зборів (такс) ТОВ «ЯнЕір» ЛТД.

Купуючи квиток на рейс ТОВ «ЯнЕір» ЛТД, пасажир беззастережно погоджується з усіма умовами договору перевезення та правилами перевезення ТОВ «ЯнЕір» ЛТД.