XXVI Адміністративні формальності

Глава 1. Документи для подорожі

1. Пасажир відповідає за одержання всіх необхідних для подорожі документів: віз, дозволів, довідок тощо, а також за виконання всіх застосованих законів щодо виїзду, в’їзду та транзиту країни відправлення, прибуття та транзиту. ТОВ «ЯнЕір» ЛТД не відповідає перед пасажиром за наслідки того, що пасажир не одержав такі документи або візи чи не виконав такі застосовані закони.

2. На вимогу ТОВ «ЯнЕір» ЛТД пасажир має пред’явити уповноваженим особам ТОВ «ЯнЕір» ЛТД, представникам відповідних державних органів усі документи на виїзд, в’їзд, транзит, щодо стану здоров’я та інші документи, що вимагаються застосованими законами, та дозволити ТОВ «ЯнЕір» ЛТД зробити і залишити в себе їх копії або будь-яким іншим чином залишити в себе дані, що містяться у відповідних документах. ТОВ «ЯнЕір» ЛТД має право відмовити в перевезенні пасажиру, який не виконав застосовані закони або документи якого не оформлені належним чином.

Глава 2. Відмова у в’їзді в країну

1. ТОВ «ЯнЕір» ЛТД не відповідає за відмову пасажиру у в’їзді в країну.

2. Пасажир повинен на вимогу ТОВ «ЯнЕір» ЛТД або державних органів сплатити відповідний тариф за перевезення у зворотному напрямку, якщо від нього вимагатиметься повернутися у місце відправлення або інше місце у зв’язку з відмовою країни прямування прийняти такого пасажира, незалежно від того, чи є ця країна місцем призначення або транзитною країною. ТОВ «ЯнЕір» ЛТД може використати на оплату такого перевезення кошти з будь-яких раніше сплачених пасажиром ТОВ «ЯнЕір» ЛТД коштів, що залишилися у розпорядженні ТОВ «ЯнЕір» ЛТД за невикористане перевезення, або будь-яких коштів пасажира, які перебувають у розпорядженні ТОВ «ЯнЕір» ЛТД.

3. ТОВ «ЯнЕір» ЛТД має право не повертати суми, сплачені пасажиром за здійснене перевезення до місця, де було відмовлено пасажиру у в’їзді, або місця депортації.

Глава 3. Відповідальність пасажира

1. Якщо від ТОВ «ЯнЕір» ЛТД вимагатиметься сплатити або депонувати будь-яку суму, сплатити штраф чи забезпечити фінансову гарантію у зв’язку з тим, що пасажир не виконав вимог застосованих законів, або не пред’явив необхідних документів для подорожі, або пред’явив підроблені документи чи документи, які містять неправдиву інформацію, то пасажир повинен на вимогу ТОВ «ЯнЕір» ЛТД відшкодувати йому сплачену або депоновану суму та пов’язані з цим інші витрати ТОВ «ЯнЕір» ЛТД.

2. ТОВ «ЯнЕір» ЛТД має право використати для покриття таких витрат будь-які раніше сплачені пасажиром ТОВ «ЯнЕір» ЛТД кошти, що залишилися у розпорядженні ТОВ «ЯнЕір» ЛТД за невикористане перевезення, або будь-які кошти пасажира, які перебувають у розпорядженні ТОВ «ЯнЕір» ЛТД, або може відмовити у перевезенні, якщо пасажир не відшкодував ТОВ «ЯнЕір» ЛТД такі витрати

Глава 4. Митний контроль, контроль на безпеку, паспортний контроль та інші види контролю

1.Під час виконання міжнародних перевезень пасажири, їх зареєстрований багаж і ручна поклажа обов’язково проходять контроль на безпеку і паспортний контроль, а також на вимогу митних та інших уповноважених органів інші види контролю.

2. Під час виконання внутрішніх перевезень пасажир, його зареєстрований багаж і ручна поклажа обов’язково проходять контроль на безпеку та на вимогу інших уповноважених органів інші види контролю.