XXI Домовленості перевізників

1. Ці Правила поширюються на перевезення, які здійснюються згідно з комерційними угодами між перевізниками (відомі як угоди про «спільне використання кодів» (codesharing), перевезення за угодою «інтерлайн» (interline)), навіть якщо у квитку визначений інший перевізник, ніж той, що фактично здійснює перевезення. Якщо існує будь-яка така комерційна угода, то перевізник (його агент з продажу) має надати пасажиру під час здійснення бронювання перевезення інформацію про те, який перевізник є договірним, а який фактично здійснює перевезення. Під час реєстрації пасажира на рейс ця інформація надається фактичним перевізником або його уповноваженим агентом з обслуговування в аеропорту відправлення.

2. Якщо пасажир уклав договір про повітряне перевезення з наданням додаткових оплачених послуг, то за ненадання таких послуг ТОВ «ЯнЕір» ЛТД відповідає перед пасажиром у межах суми, сплаченої за ненадані послуги.

3. ТОВ «ЯнЕір» ЛТД не відповідає за послуги з перевезення (перенесення) багажу, надані третіми особами, з якими ТОВ «ЯнЕір» ЛТД не уклало комерційних угод. Якщо ТОВ «ЯнЕір» ЛТД самостійно передбачає та виконує операції з перевезення (перенесення) багажу пасажирів, то ці Правила застосовуються і до таких послуг. Послуги з перевезення (перенесення) багажу, що надаються ТОВ «ЯнЕір» ЛТД додатково, оплачує пасажир.